Cihelka Reality Praha

       

Rodinný dům / vilka / sídlo firmy na prodej.

PRODÁNO

432948844345302

Dům na prodej se nachází v klidné zóně prvorepublikové zástavby v části Rudné s dřívějším jménem Dušníky. MAPA

V přízemí domu je samostatná bytová jednotka 2 + kk. Podlahová plocha 54 m2. V roce 2017 byla povedena její kompletní rekonstrukce, projekt je k dispozici. Většina podlah v přízemí je vinylová v kombinaci s dlažbou na chodbě a v koupelně a WC. Součástí prodeje je kompletní kuchyňská linka a v zádveří vestavěná skříň a menší předsíňové prvky vyrobené na míru.

V prvním patře se nachází kancelář & druhá bytová jednotka 2 + 1. Podlahová plocha 63 m2. Vstup do prvního patra je zcela samostatný. K dispozici je i původní vnitřní schodistě. Součástí prodeje je kompletně vybavená kuchyňská linka. Plovoucí podlahou je opatřena většina podlah i v prvním patře, u kuchyňského koutu a v koupelně je použita dlažba.

Všechna okna domu jsou plastová s izolačním trojsklem a jsou opatřena horizontálními žaluziemi. Pro případnou instalaci krbu nebo krbových kamen v přízemí je připraven funkční komín. Nemovitost je připojena na kanalizaci, vodovodní řad, elektřinu a plyn. K dispozici je i vlastní studna s hojností vody. Vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody el. bojler. K domu náleží krásná udržovaná zahrada. Dům se nachází cca 3 min. pěšky od vlakové zastávky Rudná Dušníky ( směr Smíchovské nádraží, anebo Beroun ), asi 200 m od domu je zastávka MHD, zde projíždí pět spojů MHD , které směřují na konečnou metra B Zličín. Ve městě je mateřská a základní škola, supermarket, pošta, obvodní lékaři, zubní lékaři, tři veterinární kliniky, lékárna a další služby.

       

       

       

Reality a život v Rudné

Kvalitní bydlení je závislé i na službách a občanské vybavenosti města, zajímá mne to i za Vás.

2. 9. 2019 se za přítomnosti vládních činitelů slavnostně otevřelo rozšíření "mé rodné" základní školy.
Rozhovory ředitelem ZŠ i Premiérem ČR ve videu.

radek@cihelka-reality.cz
Tel.: 602 34 35 37

       

       

Cihelka Reality Facebook       radek@cihelka-reality.cz

       

Filmark, realitní foto video ...a nejen to

       

Radek Cihelka, Oblouková 301, Chýně 25303, ICO: 62466771, DIC: CZ7306210285

www.obchodnik-s-realitami.cz