Cílená reklama

Každá nemovitost na prodej má svou samostatnou webovou prezentaci / ukázka /  Tato autentická webová adresa je použita ve všech vytvořených reklamách. Cílení se vyplatí, je možné zacílit na přesnou lokalitu a potencionální kupce na základě věku, rodiny apod. samozřejmostí je zpětné oslovování zájemců na základě jejich návštěvy webové prezentace nemovitosti. Nastavím přesné cílení dle prodávané nemovitosti v reklamních systémech Google Ads, Seznam Sklik, i na sociálních sítích Facebook a Instagram.

K prezentaci a grafické tvorbě bannerů v programu Adobe Ilustrator použiji mé profesionální fotografie. Ze základního filmu vyberu několik krátkých záběrů pro vytvoření spotů od délce dle požadavků jednotlivých společností Google, Facebook i Youtube požadují pro každou službu jinou délku.

Všechny práce i platby za reklamu jsou zahrnuty v mé provizi.

Cílená video reklama na zájemce o koupi rodinného domu.

Reklamní mikrospot je krátké video jež umožňuje oslovovat zákazníky a zvyšovat povědomí o značce. Maximální délka mikrospotu je 6 sekund.

Nepřeskočitelná video reklama in-stream je dlouhá nejvýše 15 sekund. Přehrává se před jinými videi, během nich nebo po nich.